Origami Nedir? Türleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

origami-ornekleri22

Origami Nedir? Türleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Origami çalışmalarını bolca bulacağınız bu yazımda birbirinden değişik kağıttan yapılan çalışmaları paylaştım. Sitemizde yer alan origami kategorisinde daha farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Sizde bu tür çalışmalar yapmak isterseniz, sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Hemen bu yazımın altında da kağıt katlayarak yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Birbirinden değişik ve güzel origami örneklerini altta bolca bulacaksınız. Origami nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel örneklerden yararlanarak sizde öğrenip fikir alabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Kolay origami öğrenmek için sitemizdeki çalışmaları inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Was ist Origami – What is origami – Quel est l’origami – Che cosa è origami – Hvad er origami – ¿Qué es el origami

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*